×

فروشگاه ها ارتباط با ما

لوله داربستی

لوله داربستی لوله سیاه فلزی است که 3 یا 6 متر طول دارد و در دو نوع سبک و سنگین برای شرایط وزنی مختلف ساخته می‌شود. لوله داربستی با نام لوله صنعتی نیز در بازار مطرح است. این لوله‌ها به عنوان انتقال‌دهنده سیالات کاربرد ندارد و از این جهت در معرض آزمایش‌های آب و گاز قرار نمی‌گیرد. این لوله‌ها فقط برای اسکلت‌بندی داربست و سازه‌های صنعتی کارایی دارد. داربست از متصل کردن لوله‌های داربست برای دسترسی به قسمت‌های بلند و دشوار ساختمان ایجاد می‌شود. این لوله‌ها به وسیله بست‌های مخصوصی به یکدیگر وصل می‌شوند. لوله داربستی در سایزهای متفاوتی تولید میشود که متداول‌ترین آن 1.2 1 اینچ یا نمره 5 است. لوله‌ها از ورق سیاه با روش نورد گرم و از جنس فولاد و گالوانیزه ساخته می‌شود. لوله داربستی در دو مدل درزدار و بدون درز در بازار موجود است، ولی معمولا تولید مدل بدون درز آن بیشتر است؛ زیرا ایمنی بالایی دارد.
 

خرید لوله داربستی

لوله داربستی از تنوع زیادی برخوردار نیست ولی از آنجایی که با جان افراد ارتباط مستقیم دارد، در زمان خرید لوله داربستی رعایت نکاتی ضروری است. برای خرید لوله داربستی باید به برند این محصول توجه داشت که توسط کدام واحدهای صنعتی ساخته شده‌است و از میان آن‌ها بهترین برند را انتخاب کرد. در هنگام خرید لوله داربستی با توجه به مصرف بالای این محصولات در ساختمان‌سازی، افراد به یک راهنمای خرید جامع نیاز دارند. برای خرید لوله داربستی دریافت مشاوره از کارشناسان خبره بسیار مفید است. در هنگام خرید لوله داربستی بهتر است افراد از تغییرات لحظه‌ای نرخ لوله داربست آگاهی داشته باشند تا محصول را با قیمت مناسب تهیه کنند. برای خرید لوله داربستی مراجعه به مراکز معتبر بسیار حائز اهمیت است. مراکز تولیدی و کارخانه‌ها بهترین مکان برای تهیه این محصولات است؛ زیرا بدون واسطه و با قیمت مناسب می‌توان خرید کرد.
برای بررسی قیمت و خرید لوله وارد لینک روبرو شوید - قیمت لوله

قیمت لوله داربستی

نخستین عامل مؤثر بر قیمت لوله داربستی، کیفیت آن است. کیفیت این محصول بر اساس آلیاژهای مختلفی که در روند تولید توسط کارخانه‌ها به کار می‌رود، متنوع است. قیمت لوله داربستی با توجه به برندهای آن، متفاوت است. قیمت لوله داربستی بر اساس طول و سایز آن که مشخص‌ کننده قطر داخلی و خارجی لوله است، بستگی دارد. عواملی مانند جنس لوله داربستی و وزن که متأثر از ضخامت و سایز آن است، بر قیمت لوله داربستی تأثیر می‌گذارد. قیمت لوله داربستی با توجه به نوع درزدار و بدون درز در بازار دارای قیمت‌های مختلفی است. نوع درزدار لوله‌ها در مقایسه با بدون درز از هزینه تولید کمتری برخوردار بوده و به مراتب قیمت پایین‌تری دارد، ولی نوع بدون درز از ایمنی بیشتر و قیمت بالایی برخوردار است. قیمت لوله داربستی به صورت شاخه‌ای و وزنی محاسبه می‌شود؛ بنابراین اگر قیمت لوله داربستی سبک، شاخه‌ای محاسبه شود نسبت به نوع سنگین آن، ارزان است ولی در محاسبه وزنی، قیمت لوله‌های سبک و سنگین تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند. از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت لوله داربستی، ضخامت آن است که بیشتر در ضخامت 2 و 2.5 به فروش می‌رسد.
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 
 
 

فروشگاه ها