×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید تجهیزات مکانیکی

برای خرید تجهیزات مکانیکی اولین نکته‌‌ای که باید در نظر بگیرید این است که این تجهیزات را برای چه کاری احتیاج دارید. در این جا مراکز به انواع مختلفی مانند مراکز که به صورت پروژه‌‌ای، سفارشی، دوره‌‌ای و یا با تیراژ بالا کار می‌‌کنند تقسیم می‌‌شوند. مورد بعدی که باید در خرید تجهیزات مکانیکی به آن توجه کرد ماهیت استفاده از آن ابراز است. تجهیزات ضروری و فرعی تولید، تجهیزات آزمایشگاهی و غیره نمونه‌‌ی استفاده از این تجهیزات هستند.نکته‌‌ی بعدی که حائز اهمیت است داشتن لیست خرید اجناس است که باید آن‌‌ها را بر اساس اولیت تهیه کرد. هم‌‌چنین میزان دارایی انبار کسب و کار شما باید کاملا مشخص باشد تا مشکلی از لحاظ موجودی به‌‌وجود نیاید.یکی دیگر از مسائلی که در جریان خرید تجهیزات مکانیکی مطرح می‌‌شود تامین‌‌کننده است. اینکه شما تصمیم دارید از چه فروشنده‌‌ای این تجهیزات را خریداری کنید بسیار مهم است. شما این اختیار را دارید که از تامین‌‌کنندگان داخلی تجهیزات خود را خریداری کنید و یا بنا به نیاز خود آن‌‌ها را وارد کنید.
در بسیاری از موارد به دلیل بالا بودن هزینه‌‌ی تجهیزات، افراد ممکن است تجهیزات دسته دوم خریداری کنند. مرحله‌‌ی آخر نیز نصب و راه‌‌اندازی آن است که برای انجام این کار نیاز به افراد متخصص است. این خدمات م توسط تامین‌‌کننده تامین ارائه می‌‌شود و شما می‌‌توانید از فروشندگانی خرید کنید که تجهیزات آن‌‌های داری خدمات پس از فروش نیز هستند، زیرا گاهی تعمیر تجهیزات بسیار پر‌‌هزینه است. خرید و فروش تجهیزات مکانیکی کار آسانی نیست و نیاز به دانش و تخصص دارد. در این راه افراد متخصص می‌‌توانند شما را با راهنمایی‌‌ و مشاوره‌‌های درست همراهی کنند.‌ هم‌‌چنین بهتر است برای صرفه‌‌جویی در زمان خود، حفظ سرمایه و کسب و کار ، تجهیزاتی را خریداری کنید که از کیفیت بالا و قابل اعتمادی برخوردار باشند. و در این زمینه هر‌‌چقدر شما خواستار کیفیت تولیدی بالاتری باشید باید هزینه‌‌ی بیشتری نیز پرداخت کنید.
 

قیمت تجهیزات مکانیکی

نحوه‌‌ی قیمت‌‌گذاری تجهیزات مکانیکی براساس استاندارد‌‌ها و قوانین موجود در هر کشور صورت می‌‌گیرد. اما آن‌‌چه در اینجا بررسی می‌‌شود قیمت تجهیزات مکانیکی با توجه به نوع تولید، کاربرد و کیفیت آن‌‌ها چگونه محاسبه می‌‌شود. یکی از مهم‌‌ترین عامل‌‌هایی که در قیمت تجهیزات مکانیکی تاثیر می‌‌گذارد، کاربرد آن ابزار است. صنایع مختلف تجهیزات مختلفی نیاز دارند و قیمت آن‌‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. عامل دیگری که بر قیمت تجهیزات مکانیکی تاثیر می‌‌گذارد بحث انتقال و نصب دستگاه است که خود به عوامل متعددی مانند وزن دستگاه، تعداد ماشین‌‌آلات که باید دستگاه بر‌‌روی آن نصب شود، محل نصب، تیم فنی و شرایط محیط کاری تقسیم می‌‌شود. افرادی که برای انتقال، نصب، راه‌‌اندازی و نگهداری از دستگاه نیاز است نیز بر‌‌روی قیمت تجهیزات مکانیکی تاثیر‌‌گذار است. همان‌‌طور که در بالا اشاره شد، شرایط نگهداری و سرویس ابزار نیز می‌‌تواند تاثیر مستقیم بر‌‌روی قیمت تجهیزات مکانیکی بگذارد. هم‌‌چنین برای راه‌‌اندازی و استفاده از این تجهیزات مصالحی مورد نیاز است که آن‌‌ها نیز به گونه‌‌ای روی قیمت تاثیر می‌‌گذارد.
 

تجهیزات مکانیکی چیست

تجهیزات مکانیکی را می‌‌توان ابزار و دستگاه‌‌هایی نامید که برای انجام وظیفه و هدف خاصی ساخته شده‌‌اند. تجهیزات مکانیکی به طور کلی در فر‌‌آیند‌‌هایی مانند سرما‌‌یش، میعان، گرمایش، ذخیره، ترکیب و یا جدا‌‌سازی مواد، تبخیر و واکنش در دستگاه‌‌های مختلف مکانیکی شرکت دارند. ترمو‌‌کوپل، جرثقیل سقفی، موتور حرکتی طولی و عرضی، انواع توبین، برج‌‌های هوا‌‌ساز، کمپرسور، بویلر و غیره از نمونه‌‌ی تجهیزات مکانیکی هستند که در صنایع مختلف مانند لوله‌‌کشی، ساختمان‌‌سازی و غیره مورد استفاده قرار می‌‌گیرند.
این تجهیزات بسته به نوع استفاده و دستگاهی که در آن به کار می‌‌روند متفاوت هستند. هر‌‌کدام بنابر استفاده و کیفیت ساخت دارای خصوصیات متفاوتی است و نیاز به مراقبت، تعمیر و تعویض تخصصی در زمان مورد نیاز دارد، در غیر این صورت می‌‌تواند به دیگر قطعات و دستگاه آسیب وارد کند و فر‌‌آیند کلی را تحت تاثیر قرار دهد. این کار‌‌ها باید توسط افراد و شرکت‌‌های متخصص انجام بگیرند زیرا علاوه بر هزینه و زمان زیادی که شما صرف می‌‌کنید در کار شما هم تاثیر مستقیم دارد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت قطعات و تجهیزات داشته باشید.
 
 

 

تجهیزات مکانیکی سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
هیدرانت آتش نشانی 9,500,000 تومان شیرآلات و اتصالات صنعتی فران سفارش محصول
شیر هیدرانت آتش نشانی چدنی 9,500,000 تومان شیرآلات و اتصالات صنعتی فران سفارش محصول

فروشگاه ها