×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید شیشه دو جداره

اولین نکته‌‌ای که باید در نظر داشت، شرکت یا تولید‌‌کننده‌‌ای است که شما شیشه را از او خریداری می‌‌کنید. به دلیل تقاضای بالا افراد به تهیه این محصول، فروشندگان غیر حرفه‌‌ای بسیاری وارد این صنعت شده‌‌اند که خدمات و محصولات درستی را ارائه نمی‌‌دهند، به همین دلیل باید به این نکته توجه کرد. هم‌‌چنین در خرید شیشه دوجداره خدمات پس از فروش از مسائل بسیار حائز اهمیتی است که نمی‌شود آن را نادیده گرفت. این نکته را باید در نظر داشت که طراحی و ظاهر پنجره در نمای داخلی و خارجی  فضای شما تاثیر مستقیمی دارد، پس تنها هزینه و قیمت را نباید در نظر گرفت. نکته‌‌ی دیگری که باید حین خرید شیشه دوجداره به آن توجه داشت، فضایی است که شما قصد دارید پنجره را در آن‌‌جا نصب کنید، به طور مثال شیشه دو‌‌جداره برای محل کار با آشپزخانه خصوصیات متفاوتی دارد.
خرید هر محصولی به جز محصولات معمولی روز‌‌مره مورد استفاده روزانه نیاز به دانش و آگاهی دارد. هر کسی امکان داشتن اطلاعات در همه‌‌ی زمینه‌‌ها را ندارد به همین سبب بهتر است از افراد متخصص راهنمایی بگیرد. برای خرید انواع شیشه دوجداره شما میتوانید با متخصصان ما در تجارت گرام در ارتباط باشید درصورتی که برای قیمت شیشه ساختمانی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت شیشه دو جداره

موارد متفاوتی در قیمت تمام ‌‌شده‌‌ی شیشه دو‌‌جداره تاثیر دارند. مهم‌‌ترین عامل کیفیت شیشه است که تا حد امکان باید بهترین کیفیت انتخاب شود که بتوان به بهترین نتیجه دست پیدا کرد و هم از هزینه‌‌های بعدی جلوگیری شود. مورد دیگری که در تعیین قیمت روز شیشه دوجداره موثر است و باید به آن توجه کرد این است که اگر شما برای بار اول قصد نصب شیشه دو‌‌جداره را دارید باید هزینه‌‌ی قاب و پروفیل را نیز در نظر بگیرید. جنس پروفیل هم بر اساس بودجه‌‌ و نیاز شما متفاوت است. آلومینیوم، upvc، چوب و غیره از نمونه‌‌ی پروفیل‌‌های رایج در بازار هستند. از دیگر مواردی که روی قیمت شیشه دو‌‌جداره تاثیر دارد یراق آلات به کار برده شده برای اتصالات فلزی است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.
 

فروشگاه ها