×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید شیرآلات

برای خرید شیرآلات اولین گام، تعیین دقیق هدف و نوع کاربردی است که از محصول انتظار داریم. به این دلیل که با تنوع گسترده‌ای از شیرآلات در بازار مواجه هستیم، انتخاب، بدون برنامه ریزی قبلی کار دشواری است. شما می‌بایست نیاز خود را به خوبی مشخص کرده و مطابق با آن اقدام به خرید محصول کنید. در این پروسه خرید، مسئولین و نمایندگان فروش نیز در کنار شما خواهند بود تا در صورت نیاز مشاوره‌های فروش و راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند. درصورتی که برای قیمت تجهیزات مکانیکی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت شیرآلات

تنوع شیرآلات در بازار داخلی بسیار بالاست. این تنوع به دلیل تفاوت در ویژگی‌های ساخت و نوع کاربرد آن هاست. قیمت شیرآلات نیز متاثر از این عوامل است. بسته به نوع و مدل شیرآلات، قیمت‌های متفاوتی در خرید به ما پیشنهاد می‌شود. برای استعلام و پیگیری قیمت روز شیرآلات می‌توانید به سایت‌های مرجع این محصولات مراجعه کنید. در این سایت ها، اطلاعات دقیق و کاملی درخصوص ویژگی‌ها و قیمت نهایی محصولات به شما عرضه می‌شوند. همچنین لیست قیمت‌ها با توجه به نوسانات بازار، توسط ناظرین مربوطه در هر لحظه نظارت و به روزرسانی می‌شوند. 
 

شیرآلات

شیرآلات صنعتی از مهم‌ترین وسایل و قطعات در صنایع مختلف به ویژه در صنعت آب هستند که وظایف مختلفی دارند. برخی از این وظایف عبارتند از: مهار کردن فشار سیالات، قطع اتصال یا ایجاد جریان سیال داخل لوله، کنترل کردن دستگاه‌های تحت فشار و حفاظت از آن ها، تنظیم کردن مقدار گاز یا مایع عبوری از لوله و ممانعت از برگشت گازها و مایعات عبور داده شده. شیرآلات صنعتی اصولا از نظر ساخت و نحوه کارکرد به سه گروه تقسیم‌بندی می‌شوند. گروه اول شیرآلات ساده دستی هستند که با اعمال نیروی انسانی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. دسته دوم شیرآلات خودکار یا اتوماتیک که به کمک نیروی مایعات، هوا یا گازهای کنترل شونده کار می‌کنند و گروه سوم شیرآلات خودکاری که از طریق نیروی برق قادر به کار کردن هستند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت قطعات و تجهیزات داشته باشید.
 
 

شیرآلات سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
هیدرانت آتش نشانی 9,500,000 تومان شیرآلات و اتصالات صنعتی فران سفارش محصول
شیر هیدرانت آتش نشانی چدنی 9,500,000 تومان شیرآلات و اتصالات صنعتی فران سفارش محصول

فروشگاه ها