×

فروشگاه ها ارتباط با ما

ضایعات برنج

 برنج بازیافت شده در بخش سخت افزار، قطعات کشتی، ناوبرها، یاتاقان خودرو و قطعات اتومبیل مصرف می شود. در صنایع ریلی نیز ضایعات برنج در موتور لوکوموتیو مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل رنگ زیبا و انعطاف پذیری برنج در زمینه دکوراسیون نیز توجه همگان را جلب کرده مانند ساخت کلید، دستگیره و مغزی قفل درب ساختمان ها از فلز برنج که دلیل اصلی استفاده از برنج برای ساخت این موارد عدم جذب میکروب می باشد. در زمینه هنر و تولید آلات موسیقی برنج کاربرد دارد و می توان در ساخت سازهای بادی برنجی از این فلز استفاده کرد.
 

خرید ضایعات برنج

فرایند گردآوری ضایعات برنج به دو روش قدیمی و سنتی انجام می گیرد. در روش قدیمی خرده فروشان از مکان ها و یا سطح شهر خریداری می کنند و بعد از جمع آوری به منظور بازیافت به انبار کارخانه های بزرگ منتقل خواهد شد. روش سنتی کار را آسان تر می کند خرید ضایعات برنجی از طریق روش های آنلاین و غیر حضوری به صورت عمده خریداری می کنند. در این روش نایع و کارگاه های بزرگ از طریق آگهی در سایت های معتبر شروع به جمع آوری می کنند و به طور مستقیم در اختیار تولید کنندگان قرار می گیرد.
 

قیمت ضایعات برنج

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت نهایی ضایعات برنج نقش دارند که مهم ترین آن ها به درصد مس موجود در آن ها می باشد. هر چه درصد مس به کار رفته در ضایعات برنج بیشتر باشد طبیعتا قیمت آنها نیز بیشتر خواهد بود.نوسانات بازار، میزان عرضه و تقاضا، افزایش قیمت دلار و ... از عوامل مهم دیگری هستند که در تعیین قیمت این ضایعات تاثیر دارند. برای اطلاع دقیق از قیمت ضایعات برنج می توانید به لیست قیمت ضایعات در سایت مراجعه کنید
 

مهمترین دلایل بازیافت ضایعات برنج

اولین دلیل صرفه اقتصادی بازیافت برنج نسبت به تولید برنج می باشد که اگر این فلز چندین بار به چرخه بازگردد باز هم قابل استفاده خواهد بود. دومین دلیل بازیافت برنج این است که بازیافت این آلیاژ نسبت به تولید آن راحت تر می باشد. دلیل دیگر این است که بازیافت نوعی هماهنگی در عرضه و تقاضا ایجاد خواهد کرد که باعث کنترل نسبی نواسانات این آلیاژ می شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 

 

فروشگاه ها